S AM U R A J O W I E UNI65

Samurajowie z uniwersum 65

Ogłoszenie

Ważne , każdy powinien się z tym zapoznać http://board.ogame.onet.pl/thread.php?threadid=351582#02_1

#1 2009-04-23 10:15:57

Lipton

Moderator

3035352
Call me!
Skąd: Świdnica/Wroclaw
Zarejestrowany: 2009-04-21
Posty: 52
Punktów :   

Świerze mięso

No wczoraj jeden gość poleciał, dziś drugi bez podania przyczyn - przynajmniej oficjalnie. Sojusz zajmuje koło 120 miejsca, co nie jest zachęcające dla graczy szukających sojuszu. Dlatego trzeba werbować nowych i najwyżej ich sprawdzać, a potem wywalać. Ale nie możemy liczyć ze sami będą się garnąc. Targetem powinny być osoby między 300 - 450 ptk. Priorytetem zaś osoby położone niedaleko naszych pozycji, później rozszerzać systematycznie krąg poszukiwań. No i kto się tym ma zając?

Offline

 

#2 2009-04-23 14:49:30

tanczaca

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-17
Posty: 233
Punktów :   
WWW

Re: Świerze mięso

Przez piątek , sobotę i niedzielę ,zapraszałam w ten sposób graczy, bez progu - tylko z okolicy, którzy grają - tym sposobem - z zaproszenia jest Gucior, Kamilka, byl Eru Anum - który miał chyba dosyć tego jak "to" wygląda .
Psychola nie ma i zaczęli ludzie w sojuszu żyć bez obawy na krytykę ich działań lub nie działań.
Myślę o następnym werbowaniu - tylko nie chciałam tego robić , zanim się nie ustali z tej grupy kto chce zostać, kto odejść i co z psycholem - sprawa się wyjaśniła, więc można szukać dalej.
Myślę, że każdy z Nas , widząc dobrego gracza mającego od około 250pkt. może zaprosić do sojuszu i zobaczmy czy będzie z nami grać.

Offline

 
Samurajowie uni65 data zalozenia 17 kwietnia 2009

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plLoty Rzeszów Oslo Frytkownica gastronomiczna Meble tapicerowane nowoczesne